آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

کفش و کفی طبی

ساخت کفش طبی

photo 2017 08 22 16 33 04

اسکن اپتيکال به منظور طراحی کفی و صندل طبی

درمرکز توانبخشی امید با تجویز پزشک ، با معاینه بالینی و لمس کف پا، ارزیابی بیومکانیکال و مشاهده چگونگی راه رفتن و بر اساس تجربیات متخصص، کفش  طبی برای افراد تهیه می شود.

نحوه توزیع فشارهای کف پا با استفاده از امکانات گرافیکی به صورت نوار کف پا نمایش داده شده است. این اطلاعات کمی و کیفی به متخصصین این امکان را می‌دهد که با سهولت بیشتری بتوانند کفی دقیق‌تری را تجویز کنند.

بسیاری از بیماران به دلیل مشکلاتی مانند قطع عضو در ناحیه پا یا قسمتی از پنجه، یا دچار بیماری‌های دیگری که منجر به دفورمیتی و ناهنجاری شده‌اند، نیاز به استفاده از کفش طبی یا کفی‌های مخصوص دارند. استفاده از این نوع کفش و کفی‌ها می‌تواند به طور قابل توجهی به این افراد کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت با شماره 09025804413 تماس حاصل نمایید.

کاربرد کفش ها و کفی های طبی در دفورمیتی ها

دفورمیتی ( بدشکلی) در ناحیه پا و مشکلاتی چون صافی کف پا، خار پاشنه و درد پاشنه پا که در اثر حوادث و بیماری ها عارض می شود و بیماران را با مشکلات زیادی در راه رفتن و زندگی روزمره دچار می کند حتی در کودکان و نوجوانان استفاده از این نوع کفش ها به اصلاح و درمان آنان می انجامد.

کفی طبی

photo 2017 08 22 16 36 45

اسکن فشاری استاتیک و دینامیک به منظور تشخیص و ساخت کفی های طبی

وظیفه هر کفی کفش طبی این است که انواع ناهنجاری‌های بدن و یا الگوهای غلط راه رفتن را اصلاح کند. این کفی‌ها تنها برای تصحیح صافی کف پا به کار گرفته نمی‌شوند؛ بلکه هدف اصلی آن‌ها راحت‌تر کردن ایستادن، راه رفتن و دویدن است. به این ترتیب، با مقدار بسیار کمی، زوایایی که در آن‌ها به پا ضربه می‌خورد، تغییر می‌دهند.

هر شخصی با مقدار مشخصی از یک لایه نرم در کف پای خود متولد می‌شود. این لایه بالشتکی به صورت طبیعی امواج ضربه‌ای را که به کف پا وارد می‌شوند، ملایم‌تر می‌کند و به شیوه‌ای مناسب به کل پا اعمال می‌کند. متاسفانه با افزایش سن افراد، این لایه طبیعی در طول زمان اثر خود را از دست داده و کاهش می‌یابد.

photo 2017 08 22 16 42 32

کفش‌ها و صندل‌های طبی مخصوص کودکان

photo 2017 08 23 13 57 29

جدیدترین روش ساخت کفی طبی (نازک، مقاوم و قابل تطابق با انواع کفش )

photo 2017 08 23 13 59 12

ساخت کفی طبی به روش گرما

مقالات مرتبط

درمان و علل سردرد

فهرست مطالب1 2  درمان های غذایی سردرد3  علل سردرد  درمان های غذایی سردرد با مصرف میزان کافی آب، اغلب سموم

مطالعه »

عمل تعویض مفصل زانو

از عوامل شایع ایجاد درد در افراد بالاتر از چهل سال آرتروز مفصل زانو است.آرتروز مفصل زانو، شایعترین بیماری تخریبی

مطالعه »
مشاوره رایگانمشاوره تلفنیمشاوره رایگان