آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

ورزش لاغری

1910

برخی از افراد که چربی دارند و باعث میشود که اندامشان اصلا خوشایند نباشد برای آنها  ورزشی را برای لاغری آموزش میدهیم که نیاز به تلاش و از بین بردن چربی ها ندارد فقط کافی است فرم بدن را با ورزش تغییر دهید برای از بین بردن چربی های دور کمر و زیر بغل نیاز به اصولی است که بطور کامل لاغر شوید و کالری بسوزانید و آن غیر از رژیم غذایی چیز دیگری نمیتواند باشد که نیازمند زمان زیادی است که به این راحتی نخواهد بود ما در اینجا برای شما  ورزش های مفید و موثر برای لاغری را آموزش میدهیم که براحتی لاغر بنظر برسید پس پیش به سوی تناسب اندام :

شاید جذاب باشد که برآمدگی های در جلوی سینه خود داشته باشیم. اما متاسفانه زمانی که این برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر هم کشیده می شود اصلاً زیبا نیست و مطمئناً همانطور که می دانید “سانس لیپو” (همان چربی آزار دهنده پشت و زیر بغل) بدون تلاش درست و حسابی از بین نخواهد رفت. اگر بخواهید فقط ورزش های لاغری مربوط به آن نقاط را نیز انجام دهید، باز هم زیاد نمی توانید مطمئن باشید، چرا که چربی های این قسمت مانند سایر چربی ها زمانی از بین می روند که شما مصرف میزان کالری روزانه خود را کاهش دهید…

خوشبختانه ما سه ورزش لاغری جدید کشف کرده ایم که می توان با اتکا به آن ها  میتوان چربی ها را از بین ببرید وبه راحتی لاغر شوید. این ورزش های به طور کلی باعث  لاغر شدن  و ناپدید شدن چربی نمی شوند، اما می توانید حالت ماهیچه ای به آنها بدهند. با انجام این ورزش ها بدن شما شکل “V” به خود می گیرد و باسن و کمر باریک تر وشما لاغرتر به نظر میرسید.

خوب پس بگذارید ورزشی برای لاغری به نام  وزنه برداری را شروع کنیم! این ورزش را برای ست های ۸ تا ۱۲ تایی تکرار کنید.

hhs1050

ورزش لاغری با ست های دمبل

برای این ورزش لاغری ،کنار یک نیمکت یا صندلی محکم بایستید، یکی از دستان خود را روی لبه نیمکت یا تکیه گاه صندلی قرار دهید تا تعادلتان حفظ شود. از باسن به سمت جلو خم شوید. شکم در امتداد مهره های کمر قرار گرفته شود و سر و پشت تقریباً با زمین موازی باشند. با دست دیگر خود یک دمبل نسبتاً سنگین را بلند کنید (پس از اتمام ۸ حرکت باید احساس درد و خستگی کنید) آن را به سمت پایین آویزان کنید تا با سطح زمین موازی گردد. ماهیچه های کتف خود را منقبض نمایید تا آن ها نیز موازی سطح زمین شوند. آرنج تان را خم کرده و وزنه را به سمت بالا بکشید تا جایی که دست به ماهیچه جلو بازو برسد. به آرامی وزنه را پایین ببرید. دستها را عوض کرده و حرکت را مجدداً تکرار نمایید. نکته ی قابل توجه این است که در تمام طول حرکت باید کمر خود را صاف نگه دارید . تمام فشار حرکت باید بر روی کمر وارد گردد نه بازوها . اگر احساس می کنید که فشار بر روی بازوهایتان وارد می شود ، از ابتدای حرکت به اندازه لازم عضلات کتف را منقبض نکرده اید. برای آزمایش تصور کنید کسی انگشتش را بین دو کتف شما قرار داده و شما قصد دارید انگشت او را بفشارید. حالا همین ورزش لاغری را فقط با یکی از شانه ها انجام دهید .

1510

ورزش بالا بردن پا و دست عکس

برای انجام ورزش لاغری بر روی شکم خود در حالی که دست ها در بالای سر دراز شده اند و پاها کاملاً صاف هستند، دراز بکشید. کف دست و انگشتان پا باید بر روی زمین در حالت آزاد قرار بگیرند. لگن و قفسه سینه هم باید بر روی زمین فشرده شده باشند. می توانید پیشانی خود را بر روی زمین قرار دهید یا سر خود را به طرفین بچرخانید (البته اگر تصور می کنید از این طریق راحت تر هستید). این حرکت لاغری را با بلند کردن ست راست و پای چپ آغاز کنید.

شما میزانی کشیدگی در عضلات کمر خود احساس خواهید کرد. تا آن جایی که می توانید دست راست و پای چپ را بالا آورده و در همان موقعیت نگه دارید تا احساس کنید دیگر قادر نیستید قفسه سینه خود را ثابت بر روی زمین نگه دارید. سپس پا و دست را کم کم پایین آورده و حرکت لاغری را با دست و پای دیگر تکرار کنید. نکته ی قابل توجه این است که برای ساده کردن حرکت به هیچ وجه نباید بدن خود را تکان داده یا بچرخانید. اگر دارای مشکلات مربوط به کمر هستید این ورزش لاغری برای شما توصیه نمی شود وبهتر است که به پزشک متخصص مراجعه نمایید اگر احساس دردی بیش از آن چه مربوط به ماهیچه هاست احساس کردید از تکرار این ورزش جداً خودداری نمایید.

ورزش کشش پشتی

برای این ورزش لاغری بر روی لبه یک صندلی بنشینید و وزنه های نسبتاً سبکی را در هر یک از دستان خود بگیرید (در حدود ۵/۱ تا ۴ کیلو). از باسن به سمت جلو خم شده و کمر خود را کاملاً صاف نگه دارید. اگر می توانید کمی بیشتر خم شوید بد نیست که سینه خود را بر روی زانو قرار بدهید تا استراحت کند. دستان خود را پشت ساق پا قرار دهید. چانه خود را به داخل سینه ببرید. با کششی که به کمر و کتف خود وارد می کنید، سر را تا آن جایی که می توانید بالا بیاورید. مراقب باشید تا آرنج هایتان خم نشوند. زمانی که به آخرین میزان کشیدگی رسیدید، حرکت را متوقف کرده و سپس به آرامی سر و کمر را به سمت پایین هدایت کنید.اگر نتوانستید این ورزش های لاغری را به درستی و اصولی انجام دهید لازم است که حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.

برای مطالعه ” ورزش کوچک کردن شکم و پهلو ” کلیک کنید .

مقالات مرتبط

مشاوره رایگانمشاوره رایگان