طب سوزنی برای کمر درد

post_image

کمر دردهای مزمن

افراد مبتلا به کمر دردهای مزمن از جمله بزرگ‌ترین گروه‌هایی هستند که برای درمان به متخصصان طب سوزنی مراجعه کرده و نتایج بسیار خوب و ماندگاری از تکنیک‌های درمانی طب سوزنی چین دریافت می‌کنند.

گرفتگی های عضلانی، حرکت ناگهانی و کشیدگی عضلات و استخوان‌ها از جمله عواملی است که در بروز دردهای مزمن کمر و ستون فقرات در افراد مختلف کمک می‌کند. تشابه نقاط درگیر در این بیماری با بیماری دیسک کمر به حدی است که گاهی این دردها با دیسک کمر اشتباه گرفته می‌شوند.

عموما افراد مبتلا به کمر دردهای مزمن دردهای شدید و غیرقابل تحملی در ناحیه باسن و پاهای‌شان دارند که در بیماران مبتلا به دیسک نیز دیده می‌شود. گاهی این دردها موجب بروز التهاب و ناراحتی در تاندون‌ها و عضلات شده و موجب بروز التهاب و تورم در لیگامان‌ ها یا رباط‌ های بین‌ مهره‌ای بدن این افراد می‌شود که کمر دردهای شدید و غیرقابل تحملی را به بیمار تحمیل می‌کند. خوشبختانه در طب سوزنی چین برای تمامی این دردها راه‌حل درمانی وجود دارد و این شیوه می‌تواند بدون نیاز به داروهای شیمیایی برای تسکین درد و درمان بیماری مثمرثمر باشد.

در این شیوه متخصصان طب سوزنی با مشاهده پرونده پزشکی و دیدن عکس‌های بیمار به علاوه معاینه‌های چینی که روی بیمار انجام می‌دهند برای درمان کمر درد مزمن یا دیسک آن‌ها اقدام می‌کنند. البته باید یادآوری کنم، در مواردی مشاهده شده که پیشرفت بیماری دیسک در برخی بیماران به حدی زیاد و پیشرفته بوده که متخصصان طب سوزنی، مراجعه به جراحان و متخصصان طب کنونی را به بیماران‌شان توصیه می‌کنند.

با وجود این متخصصان طب سوزنی برای تسکین کمر دردهای مزمن ناحیه کمر با کمک سوزن‌های شفابخش خود می‌توانند به درمان التهاب رباط‌ها و لیگامان‌های بین مهره‌ای و کاهش دردها و التهابات عضلات این ناحیه اقدام کنند. به این ترتیب بیمار طی ۱۰ جلسه درمانی با دریافت سوزن در نقاط مربوطه، با کاهش و تسکین درد‌های مزمن کمر روبه‌رو می‌شود. مشاهده علائم بهبود در بیماران معمولا بعد از یک جلسه درمانی برای بیمار مشخص می‌شود و همین مسئله است که بسیاری از بیماران را به استفاده از این شیوه درمانی ترغیب و تشویق می‌کند.

برای مطالعه بیشتر درمان کمر درد کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *