آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

بهترین درمان دیسک گردن

از بین بردن درد بیمار توسط بلوکه کردن رشته عصبی پس سیناپی طب سوزنی مزایای فراوانی برای بیمارانی دارد کـه از درد گردن رنج می برند. این روش درمـانـی مـوثر و بی عارضه البته اگر کاملا به روش صحیح و علمی خود انجام پذیرد در هر جلسه درمان روی تمامی مهره های گردن  تاثیر گذاشته و باعث بهبود و کاهش درد و التهاب در این مهره ها می شود.  البته در طول درمان این بیماران پزشک حتما از درمان های جانبی دیگری مثل “گرما درمانی”، انجام حرکات ورزشی خاص چینی  ‌و “ماساژ درمانی” نیز استفاده می کند که مجموع این درمان ها باعث می شود تا بیمار از درد و محدودیت حرکتی رهایی یابد.

 ‌متاسفانه عمل دیسک گردن در ذات خود یک عمل پر عارضه محسوب می شود و  به طور کلی هر چه محل عمل وسیع تر باشد ، عوارض جانبی آن به صورت تنگی کانال نخـاعی و فشار ثانویه روی ریشه اعصاب نخاعی بیشتر بوده و بیمار پس از عمل ،مشکلات بیشتری خواهد داشت.

بر اساس اصول طب سوزنی ، بیماری وقتی ایجاد می شود که بدن از حالت تعادل خود خارج شود و به عبارت دیگر در مورد ایجاد دیسک گردن وقتی حادث می شود که فرد به علت حرکات یا موقعیت های نامناسب گردن از تعادل خارج شود. حال چنین بیماری اگر تحت هر نوع درمانی قرارگرفته و بهبود یابد ، باید حرکاتی را که موجب بیماری وی شده اند ، اصلاح کند و اگر این کار را انجام ندهد متاسفانه مجددا” دچار این بیماری خواهد شد. لازم به ذکر است که طب سوزنی در درمان بیماران دیسک گردن هیچ‌گونه عارضه جانبی ندارد.

مقالات مرتبط

مشاوره رایگانمشاوره رایگان