آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

طب سوزنی بدون درد سوزن

%D8%B7%D8%A8 %D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%86%DB%8C+%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86 %D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%86

در بیماران با ترس از سوزن، اطفال و بیماران دارای اختلالات انعقادی می توان از روشهای طب سوزنی بی درد همچون طب فشاری، لیزرها کم توان، الکترواکوپانکچر، الکترو مغناطیسی استفاده نمود و به نتایج مشابه ای دست یافت.

دستگاه Acuhealth نوعی دستگاه طب سوزنی الکتریکی است. کار با این دستگاه بسیار آسان است و نیاز به اطلاعات خاصی در زمینه طب سوزنی ندارد. در این دستگاه، نقاط، بدون نیاز به سوزن و به وسیله امواج الکتریکی تحریک می شوند.

دستگاه Acuhealth دارای یک نوک فلزی است که تحریک را از طریق پوست به نقاط طب سوزنی منتقل می کند. همراه دستگاه یک کتابچه راهنما وجود دارد که در این کتابچه لیست بیماری هایی که طب سوزنی بر روی آنها تاثیر دارد مشخص شده و به تفکیک برای هر بیماری، نقاط طب سوزنی را معرفی کرده، در کنار نام هر نقطه توضیح کوتاهی در مورد مکان نقطه بر روی بدن داده شده و روی شکل نمای بدن، مکان نقطه مشخص شده است.

با کمک چرخش دستگاه در اطراف نقطه، دستگاه نقطه را پیدا کرده و همزمان با پیدا شدن نقطه می توان با فشار دادن یک دکمه از طریق امواج الکتریکی آن نقطه را تحریک کرد.
دستگاه مجهز به آلارم است که نقطه صحیح طب سوزنی را با دقت بالا مشخص می کند.

این دستگاه هیچ گونه عوارضی ندارد و فقط نبایستی در کودکان زیر سه سال، زنان باردار و افراد دارای ضربان ساز مصنوعی قلب استفاده شود.

مقالات مرتبط

درمان دررفتگی شانه

سن بروز دررفتگی شانه مهمترین فاکتور بیان کننده بروز مجدد این عارضه است. افراد جوان بیشتر مستعد بروز مجدد این

مطالعه »
مشاوره رایگانمشاوره رایگان