آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

بهترین مرکز ماساژ در تهران

ماساژ درماني

ماساژ در بهترین مرکز ماساژ درمانی، اثرات بسیار مثبتی از بهبود گردش خون تا بهبود متابولیسم بدن را دارد و حتی برخی تحقیقات نشان داده که انواع ماساژ در کاهش درد عضلانی، کاهش استرس و بهبود ایمنی بدن موثر بوده است.

ماساژ در بهترین مرکز ماساژ درمانی تهران انجام می‌شود و به معنای حرکت دست روی نقاط و بافت‌های نرم بدن است. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت بهبود ناراحتی‌های حاد و مزمن کمک می‌کند.

اثرات ماساژدرمانی

معمولاً انواع ماساژ با یک مکانیسم مشابه روی بدن اثر می‌گذارند. زمانی که ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد، تجمع مواد زاید از جمله اسید لاکتیک می‌تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده، مواد غذایی و اکسیژن تازه را به بافت‌های مزبور می‌رساند و به خروج مواد سمی و بهبود کمک می‌کند.

عضلات در حال کشش می‌توانند به رگ‌های خونی و اعصاب فشار آورده و با محدود کردن جریان خون، باعث ایجاد درد شوند. با ماساژ منطقه‌ی مورد اثر، به تدریج فشار عضله بر اعصاب در گیو کاهش می‌یابد و درد کاهش پیدا می‌کند. همین مکانیسم در بهبود آسیب دیده با ماساژ، باعث سودمندی آن است.

علاوه بر این، ماساژ باعث افزایش اندروفین‌ها (تعدیل کننده‌ی خلق و خوی) می‌شود. همچنین، ثابت شده که ماساژ هورمون استرس (کورتیزول) را آزاد می‌کند. به همین دلیل، ماساژ اغلب به عنوان یک درمان تکمیلی برای افرادی که سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده، توصیه می‌شود.

مقالات مرتبط

مشاوره رایگانمشاوره رایگان