آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

بهترین مرکز ماساژ در تهران

ماساژ درماني

ماساژ در بهترین مرکز ماساژ درماني، اثرات مثبت زيادي از بهبود گردش خون تا بهبود متابوليسم بدن را دارد و حتي برخي از تحقيقات نشان داده که انواع ماساژ در کاهش درد عضلاني ، کاهش استرس و بهبود ايمني بدن موثر بوده است .

ماساژ در بهترین مرکز ماساژ درماني تهران انجام می شود و عبارت است از حرکت دست روي نقاط و بافتهاي نرم بدن ، اين درمان به رهايي از استرس و فشار عضلاني و درد ناشي از صدمات و سرعت بهبود ناراحتيهاي حاد و مزمن کمک مي کند .

اثرات ماساژدرمانی

معمولاً انواع ماساژ با يک مکانيسم مشابه روي بدن اثر مي گذارند . زماني که ماهيچه بيش از حد فعاليت دارد تجمع مواد زايد از جمله اسيد لاکتيک مي تواند باعث درد ، گرفتگي و حتي اسپاسم عضلات شود ، ماساژ گردش خون و جريان لنفاوي را بهبود بخشيده ، مواد غذايي و اکسيژن تازه را به بافتهاي مزبور مي رساند و به خروج مواد سمي و بهبود کمک مي کند .

همچنين عضلات در حال کشش مي توانند به رگهاي خوني و اعصاب فشار آورده و با محدود کردن جريان خون باعث ايجاد درد شود . با ماساژ منطقه ي مورد اثر ، به تدريج فشار عضله بر اعصاب در گيو کاهش يافته و درد کاهش مي يابد همين مکانيسم در بهبود آسيب ديده با ماساژ باعث سودمندي آن است .

علاوه بر اين ماساژ باعث افزايش اندروفين ها (تعديل کننده ي خلق و خوي ) مي شود . همچنين ثابت شده که هورمون استرس ( کورتيزول ) را آزاد مي نمايد . به همين دليل ماساژ اغلب به عنوان يک درمان تکميلي براي افرادي که سيستم ايمني آنها بر اثر استرس تضعيف شده توصيه مي شود.

مقالات مرتبط

نرمش های کشاله ران

نرمش های کشاله ران مهم ترین قسمت درمان کشیدگی های عضلات این ناحیه هستند. انجام درست این نرمش ها موجب میشود درد

مطالعه »

پروتز انگشت

فهرست مطالب1 پروتز انگشت2 مراحل ساخت پروتز انگشت در مرکز توانبخشی امید پروتز انگشت هر بند انگشت از قسمت های

مطالعه »
مشاوره رایگانمشاوره رایگان