آدرس: جنوب به شمال خیابان ولیعصر، نرسیده به مطهری، کوچه حسینی راد، پلاک 34

نوبت دهی مرکز : 88801800 – 021

اسکنر سه بعدی ستون فقرات – Body Balance

photo 2017 08 22 16 39 56

 اسکن سه بعدی بدن

این سیتم یک دستگاه ارزیابی پوسچر راستاها و بالانس بدن با استفاده از تکنولوژی تصویر برداری سه بعدی و تحلیل داده ها در نرم افزار جهت اندازه گیری میزان زوایا و انحناها می باشد. این نرم افزار ارائه گزارش نموده و برای مقایسه وضعیت بیمار در مراحل مختلف درمان به دفعات قابل استفاده است.

این سیستم در یک اتاق تاریک نصب می شود و نیاز به کالیبراسیون ندارد و قابل استفاده درمرکز جامع توانبخشی امید می باشد و به راحتی برای شناسایی انحرافات ستون فقرات و بررسی محل و میزان آنها می توان از این سیستم استفاده نمود.

 

اسکنر سه بعدی
این بسته شامل یک دستگاه Body Balance شرکت GHW کره با قابلیت ارزیابی پاسچر و راستاها با استفاده از تصویر برداری سه بعدی موجود در بسته می باشد. لذا کاربر می تواند mal alignment و نیز اختلالات راستاها را بررسی نموده و در نهایت در گزارش صادر شده توسط نرم افزار ، اطلاعات بسیار دقیق کمی از وضعیت اسکلتی-عضلانی فرد داشته باشد.
این اطلاعات شامل ارتباطات زاویه ای بین شانه ها ، لگن و راستای ستون فقرات ، زاویه واروم و والگوس زانوها را می باشد. در نتیجه درمانگر بطور دوره ای می تواند روند درمان را بصورت کاملا مستند بررسی نموده و این اطلاعات را در اختیار بیمار قرار دهد. فرمت پرینت گزارش صادر شده بر اساس طرح متقاضی ایجاد می­شود و لوگوی مرکز ، آدرس و شماره تلفن و شماره پرونده بیمار در گزارش درج می­گردد.
این مجموعه قابلیت ارزیابی ستون فقرات را در سه سطح به صورت 3 بعدی و نیز کانتور رنگ بر اساس نواحی محدب و مقعر دارد و نیز گزارش نهایی بر پایه ماکزیمم و مینیمم احناها می باشد.بنابراین با این سیستم به راحتی می توان انحرافاتی نظیر اسکولیوزیس ، کایفوزیس ، لوردوزیس ، عدم تقارن شانه ها و لگن و … را به راحتی شناسایی ، ثبت و اندازه گیری نمود.
اسکنر سه بعدی ستون فقرات

این سیستم بسیار ساده و کارآمد و پرتابل این امکان را به کاربر می دهد که میزان تغییرات در الگو و شکل بدن و حجم عضلات و میزان بافت چربی تجمع یافته را پیدا کرده و در فواصل زمانی مختلف ارزیابی و مقایسه نموده و روند تغییرات را به صورت گزارش در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهد.
مجموعه علاوه بر سیستم فوق شامل برگه های گزارش و کارت ویزیت با لوگوی اختصاصی مرکز می باشد و درصورت نیاز مرکز میتوان یک دستگاه لپ تاپ و پرینتر مورد نیاز را به بسته اضافه نمود که هزینه آن بر اساس قیمت روز محاسبه می شود. این بسته توسط کارشناسان مجموعه در محل متقاضی نصب و راه اندازی می گردد.
 همچنین آموزش های لازم برای استفاده از این بسته به صورت رایگان به تکنسین مرکز متقاضی ارائه خواهد شد. حداقل فضای مورد نیاز برای راه اندازی این بسته 1.5 در 3 متر مربع خواهد بود و با توجه به اینکه سیستم نیاز به کالیبراسیون ندارد متقاضی می تواند برحسب نیاز فضای موجود را در مرکز ایجاد کند.

مقالات مرتبط

مشاوره رایگانمشاوره رایگان